Saada sõnum


Kontaktandmed

Peakontor ja tehas:

Cecīļu iela 12, LV-4139, Ieriķi, Läti

Tel: +371 64170073

Faks: +371 64170121

E-post: ekju@ekju.lv

 

 

 

 


Büroo Riias:

Vietalvas 1, Riia, LV-1009

Tel:     +371 67040700

Mob tel:     +371 64170073

Faks: +371 67040705

E-post: ekju@ekju.lv

 



Rekvisiidid:

Juriidiline aadress: Cecīļu iela 12, Ieriķi,
Drabeši vald, Amata piirkond, LV-4139

Reg-kood: 40003051329

Pank: AS Citadeles banka
Konto: LV45PARX 0000 0019 51017
Raamatupidamise tel:  +371 64170091 




Töötajad

  • Janis Splite

    Nõunik liige ja ekspordijuht

    T: +371 29214978

    splite@ekju.lv

  • Maris Danieks

    Juhatuse esimees

    T: +371 25422007

    md@ekju.lv

  • Maris Vanags

    Tootmisjuht

    T: +371 28368317

    vanags@ekju.lv

  • Laura Galzone

    Turunduse ja müügi vanemspetsialist

    T: +371 26668066

    laura.galzone@ekju.lv

  • Vineta Ozola

    Euroopa müügijuht

    T: 371 20278809

    vineta@ekju.lv

  • Dace Dedumete

    Büroo juhataja

    T: +371 28340960

    dace@ekju.lv

  • Inga Pilupa

    Logistika spetsialist

    T: +371 29253255

    inga@ekju.lv

  • Agnese Vuļa

    Müügispetsialist

    T: +371 25669468

    agnese@ekju.lv

  • Pauls Krontals

    Baltimaade müügijuht

    T: +371 29403437

    pk@ekju.lv

  • Linda Abramova

    Projektijuht

    T: +371 29171236

    linda@ekju.lv