Puidu kaitsmine 

 Kõiki SIA EKJU valmistooteid on autoklaavis rõhu all ja vaakumis töödeldud impregneerimissooladega. Nii töödeldud puit ja sellest valmistatud tooted on pinnasega kokku puutudes ja vabas looduses,

kus neile mõjuvad mitmesugused klimaatilised tegurid, profülaktiliselt kaitstud enneaegse kulumise eest ja nende kasutusomadused säilivad kaua – toodete kasutusaeg pikeneb märkimisväärselt.

 

CELTURE C4

   Vasktriasooli baasil valmistatud vett sisaldava vahendiga CELTURE C4 surve all töödeldud puitmaterjalid on sellega impregneeritud. Vaske saadakse jäätmete ümbertöötamisest, triasoolid on aga orgaanilised, bioloogiliselt lagunevad biotsiidid, mida kasutatakse laialdaselt meie toiduks tarvitavate viljakultuuride kaitseks.

Vahendiga CELTURE C4 surve all töödeldud puitmaterjalide kohta esitatakse tavaliselt teave, et neid võib kasutada nii maaga kokkupuutes kui ka ilma selleta kohtades, kus on keskmise suurusega või suur mädaniku või putukate rünnaku oht. 

  • See on üldtunnustatud ja järeleproovitud alternatiiv traditsioonilistele kroomi sisaldavatele kaitsevahenditele. 
  • See pakub pikaajaliselt tõhusat kaitset seente ja putukate rünnakute eest.
  • Vahendi toimivust on kontrollitud, seda kasutatakse laialdaselt ja see on aktsepteeritud kogu maailmas.
  • Meeldiv looduslik roheline värv, mis peab suurepäraselt vastu ja sulab veatult loodusega kokku.  
  • Impregneerimisel on kasutatud vaakum-survetehnoloogiat. 

Sobib ideaalselt kasutamiseks üldiste ehituskonstruktsioonide, tarade, aedade ja mänguväljakute puitkonstruktsioonide puhul (1.–4. ohuklassi puhul).

   SIA EKJU võib puitu töödelda ka kaitsva õliga.

.